"Теремок", Лохвиця
Лохвицький район, Полтавська область

Гурток "Веселі акварелі"

План роботи гуртка «Веселі акварелі»

Керівник гуртка – вихователь

Німченко Лариса Михайлівна

Тема

Ціль заняття

Дата

1

«Метелик»

Вчити створювати малюнок в техніці «монотипія»; формувати вміння самостійно обирати колірну гаму фарб відповідну радісному настрою; розвивати колірне сприйняття,; удосконалювати дрібну моторику пальців рук; викликати позитивний відгук на результат своєї творчості.

02.09.2019

2

«Дерева»

Ознайомити з технікою друкування штампами; закріпити знання про дерево, як живий об'єкт; розвивати образне мислення, творчу фантазію дітей; підтримувати інтерес до вивчення різноманітних способів зображення дійсності.

16.09.

3

«Осінні барви»

Навчити прийомам виконання техніки «штампування опалим листям» та техніки «набризк»; розвивати творчий потенціал кожної дитини та естетичний смак; виховувати любов до природи.

07.10.

4

«Чарівні пригоди осінніх листочків»

Ознайомити дітей з новим способом нанесення малюнка з допомогою листя, монотипією; формувати вміння створювати відбитки листя різного розміру та форми; продовжувати розвивати дрібну моторику рук; формувати естетичне сприймання природи і своєї діяльності, вміння включатися в гру.

21.10.

5

«Осінь щедра, барвиста, золота»

Вчити малювати дерева, зображати плоди і траву, використовуючи нетрадиційні техніки малювання (малювання пальчиками та зубною щіткою);розвивати творчу уяву, естетичне сприймання навколишньої природи, акуратність; виховувати бажання передавати красу природи у своїх роботах.

04.11.

6

«Осінній пейзаж»

Вчити дітей малювати березу з допомогою малярного валика, фон – великим пензлем і вологими серветками, зображувати їжачків з допомогою ватних дисків; розвивати основні розумові операції, художньо-естетичні почуття; виховувати дбайливе ставлення до природи.

18.11.

7

«До нас завітала…»

Учити малювати за допомогою солі; спонукати до творчих роздумів; виховувати допитливість, любов до природи, інтерес до малювання.

02.12.

8

«Зимовий ліс»

Вчити малювати пейзаж, використовуючи в одному малюнку різні образотворчі матеріали і нетрадиційні техніки; розвивати сенсорні уміння- координацію руки і очей при малюванні; розвивати естетичні та емоційні почуття при сприйнятті художнього слова

16.12.

9

«Снігопад»

Вчити дітей малювати сніжинки свічкою, наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; виховувати цікавість до навколишнього середовища.

13.01.

10

«Сніговички

Розвивати естетичний смак у дітей, вчити помічати красу зимової природи; вчити малювати нетрадиційним методом – тичкування; розширювати уявлення про властивості снігу; зацікавлювати дітей процесом і результатом роботи.

27.01.

11

«Зимові фантазії»

Вчити створювати зимові композиції, використовуючи пінопласт, гілочки дерев, вату, манну крупу; закріпити раніше отримані знання про пейзаж; формувати естетичну насолоду від самостійного творчого процесу.

03.02.

12

«Подорож у царство золотої рибки»

Вчити дітей малювати водорості в техніці видування, рибок допомогою відбитків долоні, кулачків; закріплювати вміння дітей малювати по вологому; розвивати уяву, фантазію, заохочувати до самостійної роботи з фарбами.

17.02

13

«Букет незабудок для мами»

Вчити малювати дрібні квіти за допомогою ватної палички, отримувати різнівідтінки при змішуванні кольорів; розвивати почуття прекрасного.

02.03.

14

«Натюрморт»

Вчити дітей малювати букет квітів з допомогою харчових барвників,вчити зображувати яблуко з допомогою ватного диска; розвивати творчі здібності в роботі з харчовими барвниками; формувати просторове мислення; виховувати художньо-естетичні почуття.

16.03.

15

«Бджоли в саду»

Познайомити дітей з технікою малювання по мокрому шару, пальчиками;розвивати творчі здібності дошкільнят, уяву, просторове мислення, дрібну моторику рук, художній смак та відчуття композиції; виховувати фантазію, інтерес до образотворчої творчості, бажання пізнати нове.

06.04.

16

«Кумедний клоун»

Ознайомити дітей з нетрадиційною технікою малювання – «кляксографія»; вчити утворювати з різнокольорової плями образ кумедного клоуна, домальовувати його; розвивати творчу уяву.

20.04.

17

«Краса весняних дерев»

Вчити дітей малювати дерево в техніці «роздування»; заохочувати використовувати набуті раніше вміння та навички малювання патичком, жмаканим папером.

04.05.

18

«Космічна подорож»

Продовжувати знайомити з нетрадиційними способами малювання – квачиком; розширити уявлення за темою Космос;формувати вміння проявляти ініціативу, викликати інтерес до образотворчої діяльності.

18.05.
 

Логін: *

Пароль: *