"Теремок", Лохвиця
Лохвицький район, Полтавська область

Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Перспективний план проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

 

№ п/п

ПІБ

Рік проходж. курсов. перепідгот.

№ посв.

2021

2022

2023

2024

2025

Примітка

1.

Клименко В.І.

23.01.2019 р.

Свід. № 133

 

 

 

+

 

 

 

Клименко В.І.(вихов.)

21.06.2018 р.

Свід. № 2771

 

 

+

 

 

 

2.

Таратон Т.Я.

26.05.2017 р.

Свід.№ 2104

 

+

 

 

 

 

 

Таратон Т.Я. (вихов.)

26.05.2017 р.

Свід.№ 2104

 

+

 

 

 

 

3.

Захарченко Т.І.

22.09.2016 р.

Свід. № 3432

+

 

 

 

 

 

4.

Царинна О.М.

27.04.2017 р.

Свід.№ 1587

 

+

 

 

 

 

 

Царинна О.М. (вихов.)

27.04.2017 р.

Свід.№ 1587

 

+

 

 

 

 

5.

Гарбера О.М.

08.09.2016 р.

Свід. № 3282

+

 

 

 

 

 

6.

Колісник Г.І.

13.04.2017 р.

Свід . № 1288

 

+

 

 

 

 

7.

Ложечник Н.В.

18.10.2018 р.

Свід. № 3921

 

 

+

 

 

 

8.

Чепурко В.Г.

22.02.2018 р.

Посв. № 586

 

 

+

 

 

 

9.

Липовська Н.С.

07.06.2018 р.

Посв. № 2432

 

 

+

 

 

 

10.

Козініна Л.П.

27.04.2017 р.

Свід. № 1650

 

+

 

 

 

 

11.

Покась Н.Г.

23.09.2020 р.

Свід. № 3081

 

 

 

 

+

 

12.

Павленко Л.А.

06.02.2020 р.

Свід. № 327

 

 

 

 

+

 

13.

Різник О.М.

20.11.2015 р.

Свід.№ 4549

 

 

 

 

+

(23.11.-03.12.2020)

14.

Лесик В.М.

10.03.2017 р

Свід.№ 855

 

+

 

 

 

 

15.

Голота С.І.

23.03.2017 р.

Свід. № 1010

 

+

 

 

 

 

16.

Фирса А.П.

10.11.2016 р.

Свід.№ 4252

+

 

 

 

 

 

17.

Німченко Л.М.

11.02.2016 р.

Свід.№ 285

+

 

 

 

 

 

18.

Захарюта Г.І.

06.06.2019 р.

Свід. № 2426

 

 

 

+

 

 

19.

Пономаренко І.О.

09.02.2017 р.

Свід.№ 376

 

+

 

 

 

 

20.

Крига  Л.О.

11.05.2018 р.

Свід.№ 1713

 

 

+

 

 

Декр.відп

21.

Назарчук  Т.О.

15.05.2015 р.

Свід. № 1782

 

 

 

 

+

(12.10.-22.10.2020)

22.

Йовжій М.В.

23.09.2020 р.

Свід. № 3069

 

 

 

 

+

 

23.

Волощенко І.М.

02.07.2020 р.

Свід. № 2407

 

 

 

 

+

 

24.

Бган М.М.

----

----

+

 

 

 

 

 

25.

Литвиненко В.О.

07.05.2020 р.

Свід. № 1011

 

 

 

 

+

 

26.

Сливка А.І.

----

----

 

 

 

 

 

Декр.відп

27.

Троценко С.В.

----

----

 

 

 

 

 

Декр.відп

28.

Рак  А.М.

----

----

 

 

+

 

 

Декр.відп

29.

Солнцева А.В.

---

----

 

+

 

 

 

 

30.

Задорожня А.І.

---

----

 

+

 

 

 

 

31.

Крутько О.Ф.

---

----

 

 

+

 

 

Сумісн.

32.

Сахарова С.П.

14.12.2016 р.

Свід. №4859 керівник гуртка

+

 

 

 

 

 

33.

Захарченко Ю.В.

----

----

 

 

+

 

 

 

34.

Черкасець А.М.

----

----

 

 

 

+

 

 

35.

Юдько

----

----

 

 

 

+

 

 

36.

Сачура І.Д.

----

----

 

 

+

 

 

 

 

 

 

 

6

11

9

4

7

 

 

Логін: *

Пароль: *