ДНЗ №1 "Теремок" м. Лохвиці, Лохвиця
Полтавська область, Миргородський район

Кадровий склад закладу

Кадровий склад закладу

Директор  ДНЗ
Клименко Валентина Іванівна

Вихователь-методист
Павленко Лариса Анатоліївна

Практичний психолог
Захарченко Тетяна Іванівна

Вчитель-логопед
Царинна Олена Михайлівна

Інструктор з фізкультури
Гарбера Оксана Миколаївна

Шпитяк Катерина Миколаївна

Музичні керівники:
Пономаренко Ірина Олександрівна

Литвиненко Валентина Володимирівна

Глупак Валерія Юріївна

Асистент вихователя
Юдько Валентина Михайлівна

Вихователі:
Колісник Галина Іванівна

Ложечник Наталія Володимирівна

Чепурко Вікторія Григорівна

Козініна Лідія Петрівна

Покась Неля Григорівна

Німченко Лариса Михайлівна

Захарюта Ганна Іванівна

Назарчук Тетяна Олексіївна

Різник Ольга Михайлівна

Лесик Валентина Миколаївна

Голота Світлана Іванівна

Фирса Аліна Петрівна

Крига Людмила Олександрівна

Йовжій Марина Вікторівна

Рак Антоніна Миколаївна

Троценко Світлана Володимирівна

Сливка Ангеліна Іванівна

Задорождня Аліна  Іванівна

Сахарова Світлана Петрівна

Черкасець Аліна Миколаївна

Апостол Інна Володимирівна

Панченко Любов Іванівна

Шпитяк Катерина Миколаївна

Діловод
Шамкало Ірина Михайлівна

Завідувач  господарства
Трезнюк Микола Іванович

Сестра медична старша
Кривенко Наталія Іванівна

Сестра медична з дієтичного харчування

Іванина Юлія Олександрівна

Кухарі:
Всяка Вікторія Анатоліївна

Божко Любов Юріївна

Янко Раїса Йосипівна

Підсобні робітники:
Ольшанська Ірина Григорівна

Слюсар Оксана Олексіївна

Комірник
Лупенко Тамара Олександрівна

Машиністи з прання та ремонту спецодягу (білизни)
Трезнюк Лариса Григорівна

Михайленко Валентина Віталіївна

Кастелянка
Ратушна Світлана Олексіївна

Прибиральник службових приміщень
Халецька Любов Миколаївна

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель
Заславець Юрій Михайлович

Ададуров Костянтин Валентинович

Грінько Володимир Гнатович

Двірник
Терно Наталія Іванівна

Сторожі:
Павленко Сергій Васильович

Олефір Микола Васильович

Ададуров Костянтин Валентинович

Гапоненко Олег Валерійович

Машиністи (кочегари) котельні:
Павленко Сергій Васильович

Олефір Микола Васильович

Ададуров Костянтин Валентинович

Гапоненко Олег Валерійович

Помічники вихователів:

Строй Світлана Анатоліївна

Стерихова Алла Анатоліївна

Олефір Валентина Василівна

Маковецька Олена Григорівна

Терно Світлана Василівна

Чернець Людмила Григорівна

Костирка Валентина Михайлівна

Топчило Алла Василівна

Харченко Марина Миколаївна

Шамкало Ірина Михайлівна

Пархоменко Людмила Вікторівна

Панченко Олена Михайлівна

Ємець Анна Юріївна

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *