ДНЗ №1 "Теремок" м. Лохвиці, Лохвиця
Полтавська область, Миргородський район

Курси підвищення кваліфікації

Курси підвищення кваліфікації

Перспективний план проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

№ п/п

ПІБ

Рік проходж. курсов. перепідгот.

№ посв.

2023

2024

2025

2026

2027

Примітка

1.

Клименко В.І.

23.01.2019 р.

Свід. № 133

 

+

 

 

 

 

 

Клименко В.І.(вихов.)

21.06.2018 р.

Свід. № 2771

 

 

 

 

 

 

2.

Павленко Л.А.

06.02.2020 р.

Свід. № 327

 

 

+

 

 

 

 

Павленко Л.А. (вихов.)

06.02.2020 р.

Свід. № 327

 

 

 

 

 

 

3.

Захарченко Т.І.

24.09.2021 р.

Свід. № 2909

 

 

 

+

 

 

4.

Царинна О.М.

10.02.2022 р.

Свід. № 25

 

 

 

 

+

 

 

Царинна О.М. (вихов.)

06.05.2022 р.

Свід. № 1185

 

 

 

 

+

 

5.

Гарбера О.М.

28.10.2021р.

Свід. № 3634

 

 

 

+

 

 

6.

Колісник Г.І.

20.01.2022р.

Свід. № 180

 

 

 

+

 

 

7.

Ложечник Н.В.

18.10.2018 р.

Свід. № 3921

+

 

 

 

 

 

8.

Чепурко В.Г.

22.02.2018 р.

Посв. № 586

 

 

 

 

+

 

9.

Козініна Л.П.

28.10.2021р.

Свід. № 3716

 

 

 

 

+

 

10.

Покась Н.Г.

23.09.2020 р.

Свід. № 3081

 

 

+

 

 

 

11.

Різник О.М.

03.12.2020 р.

Свід. № 4621

 

 

+

 

 

 

12.

Лесик В.М.

31.03.2022 р.

Свід. № 505

 

 

 

 

+

 

13.

Голота С.І.

02.07.2021 р.

Свід. № 2425

 

 

 

+

 

 

14.

Фирса А.П.

07.05.2021 р.

Свід. № 1436

 

 

 

+

 

 

15.

Німченко Л.М.

18.02.2021 р.

Свід. № 390

 

 

 

+

 

 

16.

Захарюта Г.І.

06.06.2019 р.

Свід. № 2426

 

+

 

 

 

 

17.

Пономаренко І.О.

18.02.2021 р.

Свід. № 425

 

 

 

+

 

Декр.відп

18.

Крига  Л.О.

11.05.2018 р.

Свід. № 1713

 

+

 

 

 

Декр.відп

19.

Назарчук  Т.О.

22.10.2020 р.

Свід. № 3698

 

 

+

 

 

 

20.

Йовжій М.В.

23.09.2020 р.

Свід. № 3069

 

 

+

 

 

 

21.

Сливка А.І.

----

----

 

+

 

 

 

Декр.відп

22.

Троценко С.В.

14.07.2022р.

Свід. № 2511

 

 

 

 

+

 

23.

Рак  А.М.

----

----

 

+

 

 

 

Декр.відп

24.

Задорожня А.І.

----

----

 

 

 

 

+

Декр.відп

25.

Сахарова С.П.

17.12.2020 р.

Свід. № 4928

 

 

+

 

 

 

26.

Черкасець А.М.

----

----

 

+

 

 

 

 

27.

Юдько В.М.

----

----

 

+

 

 

 

 

28.

Апостол І.В.

----

----

 

+

 

 

 

 

29.

Глупак В.Ю.

----

----

 

 

 

 

 

 

30.

Литвиненко В.В.

27.02.2020 р.

Свід. № 618

 

 

+

 

 

 

31.

Шпитяк К.М. (ін. з фіз.)

08.09.2016р.

Свід. № 3290

+

 

 

 

 

 

 

Шпитяк К.М.

17.03.2022 р.

Свід. № 259

 

 

 

+

 

 

32.

Панченко Л.І.

----

----

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    2

8

7

8

7

 

 

Логін: *

Пароль: *