Поради інструктора з фізкультури
ЯК ПРОВЕСТИ ГІМНАСТИКУ ВДОМА
Головним завданням сім'ї була і буде турбота про дітей, їх благополуччя, щастя і особливо здоров'я . Саме в дитинстві закладається фундамент психічного здоров'я.
Чи достатньо міцним буде цей фундамент залежить від вас, батьки, від того, як ви будете виховувати дітей, які корисні звички вони придбають . Ключем до успіху в зміцненні здоров'я дітей є фізичне виховання.
Важливо прищеплювати дітям дошкільного віку смак до регулярних занять фізичною культурою , потреба в таких заняттях . Рух - це шлях не тільки до здоров'я , але і до розвитку інтелекту. Правильно організоване фізичне виховання сприяє розвитку у дітей логічного мислення , пам'яті , ініціативи , самостійності . Діти стають більш уважними , спостережливими і дисциплінованими . У них зміцнюється воля і виробляється характер. Фізичне виховання дитини - не проста справа. Для того щоб домогтися успіху , батькам треба багато знати і вміти.
Щоб свідомо займатися з дитиною фізкультурою , тобто щоб вміти виробити найбільш відповідні для нього вправи , посильну навантаження , правильно судити про його розвиток , необхідно знати всі особливості дитячого організму в дошкільному періоді і ті зміни , які відбуваються в ньому в міру того , як він дорослішає. Необхідно мати на увазі ще одну важливу обставину . Сучасне життя перенасичена нервовими перевантаженнями . Фізичні вправи - противагу , який допоможе вашим дітям протистояти стресовим ситуаціям .
Чим міцнішим здоров'ям ми озброїмо наших дітей , тим краще вони пристосуються до сучасного життя .
Одним з найважливіших засобів фізичного виховання є гімнастика , різні фізичні та гімнастичні вправи (біг , стрибки , повзання і т. д. , рухливі спортивні ігри , різні форми ручної праці.
ЕЛІКСИР БАДЬОРОСТІ
Ранкову гімнастику не даремно називають еліксиром бадьорості Сенс оздоровчої ранкової гімнастики в тому , що вона не тільки розвиває точність рухів , зміцнює опорно - руховий апарат , але і усуває млявість після сну , скутість рухів , підвищує настрій , підсилює кровообіг , підвищує опірність організму до захворювань.
ЯК ПРОВЕСТИ ГІМНАСТИКУ ВДОМА:
- Ранкова гімнастика проводиться в провітреному приміщенні, в полегшеному одязі;
- Зарядку починають ходьбою і легким бігом , закінчують ходьбою і дихальними вправами.
- Вправи виконуються з предметами і без них ; • Підбирати вправи потрібно так , щоб вони виконувалися з різних вихідних положень (стоячи , сидячи , лежачи) і щоб чергувалася навантаження на різні групи м'язів ( плечового пояса , тулуба , ніг).
- Дитяча
- Корисні посилання на допомогу батькам
- Ми і сім’я
- Адміністрація
- Кадровий склад закладу
-
Наші групи
- Група раннього віку №1 "Сонечко"
- Група раннього віку №2 "Білочка"
- Група молодшого дошкільного віку №1 "Їжачок"
- Група молодшого дошкільного віку №2 "Капітошка"
- Група середнього дошкільного віку №1 "Ромашка"
- Група середнього дошкільного віку №2 "Казочка"
- Група середнього дошкільного віку №3 "Дзвіночок"
- Група старшого дошкільного віку №1 "Веселка"
- Група старшого дошкільного віку №2 "Русалочка"
- Група старшого дошкільного віку №3 "Гномики"
- Завдання ЗДО на навчальний рік
- Робота закладу
- Гурткова робота
- Охорона праці та безпека життєдіяльності
- Наші досягнення
- Прозорість та інформаційна відкритість
- Булінг
- Сторінка вихователя-методиста
- Сторінка вчителя-логопеда
- Сторінка практичного психолога
- Сторінка сестер медичних старших
- Сторінка музичних керівників
- Сторінкка інструктора з фізкультури
- Сторінка асистента вихователя
- Сучасне дошкілля під крилами захисту
- Воєнний стан
- Відео